پذیرش آگهی و تبلیغات در وبسایت اطلاعات روز

مقدمه:

روزنامه «اطلاعات روز» یکی از پرخواننده ترین روزنامه های افغانستان است. وب سایت اطلاعات روز در یک سال گذشته، یکی از پر خواننده ترین وب سایت های افغانستان شده و تعداد خوانندگان بخش آنلاین اطلاعات روز در حال افزایش است. اطلاعات روز رویکرد صرفاً تجاری ندارد، به همین علت، نشر آگهی/تبلیغات در این وب سایت، برای تأمین مصارف تولید و نشر اطلاعات روز به مصرف خواهد رسید. نشر آگهی/ اعلانات در بخش آنلاین، امکانات مالی این رسانه را برای توجه بیشتر به بخش آنلاین افزایش خواهد داد و بی گمان در آینده نسخه آنلاین اطلاعات روز تأثیر گذارتر و خوب تر خواهد شد. بناء اطلاعات روز از نشر آگهی/ تبلیغات در وب سایتش استقبال می کند.

جایگاه‌های تبلیغ در صفحه‌ی اصلی
جایگاه‌های تبلیغ در صفحه‌ی اصلی
تبلیغات در مطالب روزنامه اطلاعات روز
جایگاه‌های تبلیغ در صفحه‌ی مطالب

هزینه تبلیغات:

در هر مورد باید هزینه تبلیغات را با رفتن به صفحه تماس هماهنگ کنید. هزینه آگهی ثابت نیست و متغیر است. در اطلاعات روز، ما به منصفانه بودن قیمت آگهی‌ها معتقدیم، از همین رو است که هزینه آگهی‌ها/ اعلانات در وبسایت اطلاعات روز نسبت به سایت‌هایی با درجه اعتبار و جایگاه مشابه، بسیار مناسب‌تر هستند.

تبادله آگهی: اطلاعات روز در مقابل درج آگهی خود در رسانه‌های خبری منتخب افغانستان و ایران  حاضر است به طور رایگان آگهی رسانه‌ها را نشر کند. ‌

طراحی آگهی: اطلاعات روز طراحی بنر‌های انیمیشن و ساده شما را در تمام ابعاد می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

تماس با ما

برای تماس گرفتن با ما میتوانید از فرم تماس زیر استفاده کنید. و یا به صفحه تماس با ما بروید.

آدرس: سرک سوم، پل سرخ، کارته سه، کابل، افغانستان.
شماره های تماس: ۰۷۹۷۴۳۵۷۷۷۲۰۲۵۰۰۱۸۷
ایمیل: info@etilaatroz.com و dailyetilaatroz@gmail.com

    نام شما (الزامی)

    ایمیل شما (الزامی)

    شماره تلفون

    پیام شما