چهارشنبه 18 سرطان 1393

پولیس یک نامزد شورای ولایتی را کشت

اطلاعات روز: مقام‌های محلی ولایت قندهار تأیید کرده‌اند که پولیس یک نامزد شورای ولایتی این ولایت را به قتل رسانده است. دوا‌خان مینه‌پال، سخن‌گوی والی قندهار می‌گوید، […]

اطلاعات روز: مقام‌های محلی ولایت قندهار تأیید کرده‌اند که پولیس یک نامزد شورای ولایتی این ولایت را به قتل رسانده است. دوا‌خان مینه‌پال، سخن‌گوی والی قندهار می‌گوید، دوشنبه شب خان محمد افغان، یکی از نامزدان شورای ولایتی قندهار از سوی نیروهای پولیس به قتل رسیده است.

این رویداد در منطقه‌ی حضرت جی بابا در مربوطات حوزه‌ی چهارم امنیتی شهر قندهار روی داده است. سخن‌گوی والی قندهار می‌گوید، زمانی ‌که این نامزد شورای ولایتی از بازرسی در پاسگاه پولیس سرباز زده، مورد تیراندازی قرار گرفته است. این نخستین بار است که یک نامزد شورای ولایتی در قندهار از سوی پولیس به قتل می‌رسد.

مینه‌پال به بخدی گفته است، نیروهای پولیس قصد داشته موتر حامل این نامزد شورای ولایتی را بازرسی کنند، اما او موترش را ایستاد نکرده و سپس پولیس بالایش تیر‌اندازی کرده است. گزارش شده که به‌دنبال تیر‌اندازی پولیس، این نامزد شورای ولایتی زخمی شده و بعد در شفاخانه جان داده است. عامل قتل این نامزد بازداشت شده است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of