دوشنبه 23 سرطان 1393

کودکی پس از تجاوز دو جوان در هرات جان داد

اطلاعات روز: مقام‌های امنیتی در هرات تأیید کرده‌اند که دو جوان در این ولایت بالای یک کودک تجاوز کرده و پس از آن کودک جانش را از […]

اطلاعات روز: مقام‌های امنیتی در هرات تأیید کرده‌اند که دو جوان در این ولایت بالای یک کودک تجاوز کرده و پس از آن کودک جانش را از دست داده است. عبدالرووف احمدی، سخن‌گوی فرماندهی پولیس هرات می‌گوید،‌ این کودک محمد عمر نام داشته و به روز یک‌شنبه در ناحیه‌ی دهم شهر هرات از سوی دو فرد جوان مورد تجاوز جنسی قرار گرفته است.

به گفته‌ی او، دو جوان پس از تجاوز قصد داشته کودک را به شفاخانه انتقال دهند که کودک در مسیر راه جانش را از دست داده است. این کودک 5 ساله بوده است. سخن‌گوی فرماندهی پولیس هرات تأکید کرد که عاملان تجاوز از سوی مأموران پولیس بازداشت شده‌اند. در همین حال، یک داکتر در شفاخانه‌‌ی حوزوی هرات گفته است، این کودک پس از تجاوز جنسی خفه شده و به قتل رسیده است.

هرات در غرب کشور از ولایت‌هایی است که آدم‌ربایان در این ولایت فعالیت گسترده دارند. آمار تجاوز جنسی در این ولایت در جریان سال‌های گذشته بالا بوده است. مردم هرات از دولت انتقاد کرده و می‌گویند، برای شناسایی و بازداشت عاملان تجاوز، آدم‌ربایان و قاچاق‌چیان در این ولایت اقدام مؤثر نکرده است.

Subscribe
Notify of
guest
0 دیدگاه‌ها
Inline Feedbacks
View all comments