دوشنبه ۱۹ عقرب ۱۳۹۳

اشرف غنی: سیستم منسجم برای استفاده‌ی درست از کمک‌های بین‌المللی ایجاد می‌شود

اطلاعات روز: محمد اشرف غنی، رییس جمهور کشور در دیدار با باب ساوم، رییس بانک جهانی در افغانستان گفت که برای استفاده‌ی درست از کمک‌های بین‌المللی، یک […]

اطلاعات روز: محمد اشرف غنی، رییس جمهور کشور در دیدار با باب ساوم، رییس بانک جهانی در افغانستان گفت که برای استفاده‌ی درست از کمک‌های بین‌المللی، یک سیستم منسجم را ایجاد می‌کنم. در خبرنامه‌ی ارسالی دفتر رسانه‌های ریاست جمهوری به روزنامه‌ی اطلاعات روز آمده است، این دیدار شام دیروز در ارگ ریاست جمهوری انجام شد.

بر اساس خبرنامه، ساوم در مورد فعالیت‌های بانک جهانی در افغانستان معلومات داد و یک‌بار دیگر از تعهد درازمدت بانک مذکور به افغانستان اطمینان داد. در این خبرنامه آمده است، در مقابل اشرف غنی گفت که حکومت جدید خواستار کار با بانک جهانی و سایر تمویل کنندگان در شناسایی سکتورهای کلیدی است که باعث رشد افغانستان می‌شوند.

اشرف غنی می‌گوید، ما تلاش می‌کنیم تا پیش‌برد امور کاری در اداره‌های افغانستان به شکل بهتر صورت گیرد و با سهولت همراه باشد. به گفته‌ی او، حکومت می‌خواهد یک سیستم حساب‌دهی منسجم و یک‌پارچه را به‌خاطر استفاده‌ی مؤثر از  کمک‌های بین‌المللی ایجاد کند.

مشترک شدن
اطلاع رسانی
guest
0 دیدگاه‌ها
Inline Feedbacks
View all comments