سه شنبه ۲۰ سنبله ۱۳۹۷

۱۶ تن در پیوند به قاچاق مواد مخدر به ۵ الی ۲۰ سال زندان محکوم شدند

اطلاعات روز: مرکز عدلی و قضایی مبارزه با مواد مخدر در جریان یک هفته‌ی گذشته ۱۶ تن را در پیوند به ۱۰ قضیه قاچاق مواد مخدر از […]

اطلاعات روز: مرکز عدلی و قضایی مبارزه با مواد مخدر در جریان یک هفته‌ی گذشته ۱۶ تن را در پیوند به ۱۰ قضیه قاچاق مواد مخدر از پنج الی ۲۰ سال زندان محکوم کرده است.

این مرکز در خبرنامه‌یی از این افراد نام نبرده، اما گفته است که این ۱۶ تن از سوی پولیس مبارزه علیه مسکرات و مواد مخدر در ارتباط به قاچاق بیش از ۵۳۴ کیلوگرام مواد مخدر نوع هروئین، ۱۷۹ کیلوگرام تریاک، ۵۷۷ کیلوگرام چرس، ۴.۵ لیتر استیک انهایدراید بازداشت شده‌اند.

افزون بر این، پولیس مبارزه با مواد مخدر و مسکرات ۳۴ تن دیگر به شمول چهار زن را در پیوند به ۲۶ قضیه قاچاق مواد مخدر بازداشت و پرونده‌ی آن‌ها را به منظور رسیدگی به مرکز عدلی و قضایی مبارزه علیه مسکرات و مواد مخدر فرستاده است.

از جمله این افراد، سه تن آن افرادی بودند که می‌خواستند مواد مخدر نوع هروئین را با استفاده از شیوه جاسازی در بطن و بکس‌های سفری از فرودگاه بین‌المللی حامد کرزی به کشور هند انتقال بدهند.

در یک اعلامیه این مرکز آمده که از نزد این افراد به‌طور مجموعی بیش از ۱۵۴ کیلوگرام هروئین، ۶۰۰ گرام مورفین، بیش از ۲۱۷ کیلوگرام تریاک، ۸۳۶ کیلوگرام چرس، بیش از چهار کیلوگرام شیشه، ۳۵۰ لیتر مشروبات الکولی، مبلغ ۱۳۹ هزار و ۵۲۰ افغانی، ۵۰۰ دالر امریکایی، ۳۰ هزار کلدار پاکستانی، ۱۰ هزار کلدار هندی، ۶۷ سیت تیلیفون و سه عراده واسطه نقلیه به‌دست آمده است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of