سه شنبه 30 ثور 1393

پولیس کابل: شیشه‌ها‌‌‌ی سیاه هزاران موتر در کابل پاک‌سازی شدند

اطلاعات روز: مقام‌های امنیتی ولایت کابل می‌گویند که در جریان یک هفته‌ی گذشته‌، شیشه‌های سیاه ۵۶۰۰ عراده موتر در این ولایت پاک‌سازی شده‌اند. جنرال ظاهر، فرمانده امنیتی […]

اطلاعات روز: مقام‌های امنیتی ولایت کابل می‌گویند که در جریان یک هفته‌ی گذشته‌، شیشه‌های سیاه ۵۶۰۰ عراده موتر در این ولایت پاک‌سازی شده‌اند. جنرال ظاهر، فرمانده امنیتی شهر کابل به روز یک‌شنبه، 29 ثور، در یک نشست خبری در کابل گفت، این موترها مربوط به مقام‌های بلند‌رتبه‌ی دولتی بوده‌اند.

او هم‌‌چنان می‌گوید که اگر تمام موترهای شیشه‌سیاه از ولایت کابل پاک‌سازی شوند، 50 درصد جرایم جنایی در این ولایت کاهش خواهند یافت. این در حالی است که پیش‌تر شماری از اعضای شورای ملی در مورد پاک‌سازی موترهای شیشه‌سیاه از وزارت امور داخله‌ی کشور به‌شدت انتقاد کرده بودند.

‌آنان گفته بودند، مأموران پولیس موترهای شیشه‌سیاه معاونان ریاست جمهوری، وزیران و مقام‌های ارشد دولتی را پاک‌سازی نمی‌کنند، فقط موترهای نمایندگان شورای ملی را متوقف و تلاشی می‌کنند. اما مقام‌های وزارت داخله‌ی کشور این اظهارات را رد کرده و می‌گویند، مأموران پولیس در این قسمت یک‌سان عمل می‌کنند.

اطلاع‌رسانی
به من اطلاع بده در صورتی که
guest
0 دیدگاه‌ها
Inline Feedbacks
View all comments