چهارشنبه 7 جوزا 1393

حمله بر موتر نظامی قنسول‌گری امریکا در هرات

اطلاعات روز: مقام‌های امنیتی ولایت هرات در غرب کشور می‌گویند که موتر حامل نظامیان قنسول‌گری امریکا در این ولایت مورد هدف قرار گرفته است. سمیع‌الله قطره، فرمانده […]

اطلاعات روز: مقام‌های امنیتی ولایت هرات در غرب کشور می‌گویند که موتر حامل نظامیان قنسول‌گری امریکا در این ولایت مورد هدف قرار گرفته است. سمیع‌الله قطره، فرمانده پولیس هرات گفته است، به روز چهارشنبه زمانی‌که موتر نظامی قنسول‌گری امریکا در حال عبور از مربوطات ولسوالی انجيل هرات بوده، مورد حمله قرار گرفته است.

قطره می‌گوید، هنوز مشخص نیست که موتر نظامی قنسول‌گری امریکا در هرات مورد حمله‌ی راکتی قرار گرفته یا پرتاب نارنجک، اما موتر آنان در حمله کمی تخریب شده است. فرمانده پولیس هرات گفته است که این رویداد تلفات جانی به دنبال نداشته است؛ اما شاهدان عنی گفته‌اند که در این رویداد دو سرنشین موتر زخمی شده‌اند.

از سویی هم، دفتر رسانه‌های قنسول‌گری امریکا در هرات اعلام کرده است که در این رویداد دو کارمندش زخمی شده‌اند. تاکنون گروه طالبان مسئولیت این حمله را به عهده نگرفته است. این حمله در حالی رخ داد که چند‌روز پیش قنسول‌گری هند در هرات مورد هدف 5 مهاجم انتحاری قرار گرفت.

اطلاع‌رسانی
به من اطلاع بده در صورتی که
guest
1047 دیدگاه‌ها
تازه‌ترین‌ها
قدیمی‌ترین‌ها
Inline Feedbacks
View all comments