آنچلوتي: ریال‌مادريد مثل ميلان است

سرمربي ریال مادريد معتقد است که تيم فعلي‌اش و ميلان شباهت فراواني به يک‌ديگر دارند. کارلو آنچلوتي به توضيح اين مسئله پرداخت که چرا ریال مادريد شبيه ميلان است. سرمربي سابق PSG که در ریال مادريد جانشين ژوزه مورينيو شده است در گفت‌و‌گو با کوريو دلو اسپورت اظهار داشت: ریال هميشه همان است باشگاه مستقل از بازي‌کنان و مربيان پيش مي‌رود. جو ويژه‌اي اينجا وجود دارد و مثل ميلان مي‌توانيد تاريخ باشگاه را حس کنيد. تصادفي نيست که مي‌توان دو باشگاه را با هم مقايسه کرد. فلورنتينو پرس يکي از هواداران اصلي باشگاه است عاشق ریال است مثل سيلويو برلوسکوني که عاشق ميلان است. ریال مادريد برخلاف روسونري بودجه‌ی زيادي در بازار نقل و انتقالات دارد و مي‌تواند با جذب گریت بيل، رکورد بازار نقل و انتقالات را بشکند. وي ادامه داد: آيا بيل به تيم مي‌رسد؟ امروز مي‌گويم نه، زيرا پيش‌رفت جديدي رخ نداده است. وقتي اخيرا در اين باره صحبت کردم، آندره وياس بواس اعتراض کرد بنابراين صحبت در اين باره حساس است.

سرمربي ریال مادريد خاطرنشان کرد: يوونتوس مدعي قهرماني است اما بايد مواظب ميلان باشيد. ناپولي، رم، فيورنتينا و اينتر تغيير زيادي کرده‌اند و بايد محک بخورند. اينتر بازي‌کنان و مربي جديدي به خدمت گرفته. آن‌ها به زمان نياز دارند. اين نوعي روش تاکتيکي است که فقط به صورت مختصر زير نظر جيان پيرو گاسپريني اجرا شد.

آنچلوتي در پاسخ به يازده مرد ايده‌آلش در دوران مربيگري اضافه کرد: بوفون درون دروازه، ايوانوويچ، نستا، کاناوارو و مالديني در خط دفاعي؛ پيرلو و لمپارد در جلوي خط دفاعي و زيدا و کاما پشت سر مهاجمان؛ ايبراهيموويچ و کريستيانو رونالدو نيز در خط حمله. اين‌ها بازي‌کناني‌اند که من با آن‌ها کار کرده‌‌ام.

وي تصريح کرد: البته درون دروازه ديدا را فراموش کردم که در فينال ليگ قهرمانان منچستر حضور داشت و هم‌چنين پروزي. در خط دفاع نمي‌توانيم کافو، تري و تورام را فراموش کنيم. همان طور که در خط مياني به گتوزو نياز داريم و سپس سيدورف، داويدز و بازي‌کنان فعلي ریال. آنچلوتي گفت: در خط حمله‌ شوچنکو، اينزاگي، دروگبا و کرسپو را هم داريم. پيپو که دو گول در فاينل ليگ قهرمانان در آتن زد را نيز فراموش کرديم. هرگز نمي‌توانم يازده نفر ايده‌آلم را انتخاب کنم.

دیدگاه‌های شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *