روسل: کاسياس بارسايي نمي‌شود

رییس باشگاه بارسلونا اعلام کرد که کهکشاني‌ها قصد داشتند ستاره‌ی‌ی برازيلي جديد تيمش را حتا بعد از امضاي قرارداد، از رفتن به نيوکمپ منصرف کنند.

ساندرو روسل، که 2 ماه پيش، نيمار ستاره‌ی‌ی پيشين تيم سانتوس برازيل را با قرارداد 57 ميليون پوند به خدمت گرفت، به شبکه‌ی تلوزيوني tv3 اسپانيا گفت: زماني که ما و نيمار به توافق رسيديم و يک قرارداد اوليه با پدرش منعقد کرديم، ریالي‌ها از او تست پزشکي هم گرفته بودند، بنابراين، ما هم به شوخي به آن‌ها گفتيم مزاحم برنامه‌هاي‌تان نمي‌شويم. وي ادامه داد: آن ماجرا تمام شد و زماني که ما داشتيم پاي قرارداد اصلي را امضا مي‌کرديم، خبر رسيد که ریال‌مادريد هنوز در حال فرستادن ايميل به سانتوس است.

روسل هم‌چنين در خصوص انتشار شايعاتي مبني بر اين که بارسلونا قصد دارد ايکر کاسياس سنگربان ناراضي و نيمکت‌نشين ریال‌مادريد را به جاي ويکتور والدس سنگربان فعلي خود به خدمت بگيرد، تکذيب کرد. وي تصريح کرد: کاسياس با بارسلونا قرارداد نخواهد بست چون او سمبل باشگاه ریال‌مادريد است و من نمي‌توانم تصور کنم که روزي نشان باشگاه ما روي سينه‌اش باشد، همان‌طور که نمي‌توانم تصور کنم روزي نشان باشگاه ریال‌مادريد روي سينه‌ی ژاوي باشد.

رییس 49 ساله کاتالآن‌ها در خاتمه‌ی سخنان خود هم‌چنين به اين موضوع اعتراف کرد که از پايان فصل گذشته که ژوزه مورينيو نيمکت ریال‌مادريد را ترک کرد تا راهي چلسي شود، تنش‌هايي که ميان بارسلونا و کهکشاني‌ها وجود داشت فروکش کرده است. روسل خاطرنشان کرد: از وقتي که او رفته تنش‌ها کم شده است؛ اما بايد اعتراف کنم که اظهاراتش در کنفرانس‌هاي مطبوعاتي جالب توجه بودند.

دیدگاه‌های شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *