دوري دو تا سه هفته‌اي مارسلو از ميدآن‌ها

مدافع برازيلي ریال‌مادريد به دليل مصدوميت، 2 تا 3 هفته از میدآن‌ها دور خواهد بود. فدراسيون فوتبال برازيل در خصوص مصدوميت مارسلو پس از پيروزي 6 بر صفر اين تيم مقابل استراليا تأکيد کرد که اين مشکل به اندازه‌اي که ابتدا تصور مي‌شد، جدي نبوده است.

آزمايش‌هاي پزشکي پس از ديدار دوستانه‌ی شنبه در برازيليا روي بازي‌کن مادريد انجام شد و تأييد کرد وي از مصدوميت جزئي عضلاني رنج مي‌برد. فدراسيون فوتبال برازيل اين بازي‌کن را از ديدار بعدي مقابل پرتگال که سه‌شنبه برگزار مي‌شود، معاف کرد و اين بازي‌کن 25 ساله به اسپانيا بازمي‌گردد تا تحت معاينات پزشکي در باشگاهش قرار بگيرد. انتظار مي‌رود مدافع ریال بين دو تا سه هفته به دليل اين مصدوميت خانه‌نشين شود.

مارسلو روز يک‌شنبه در صفحه‌ی شخصي خود در شبکه‌ی اجتماعي تو‌يتر نوشت: حالم خوب است. خدا مي‌داند که آن بازي‌کن چه کار کرد. مارسلو مطمئنا با اين شرايط ديدار تيمش در لاليگا مقابل ويا ریال (14 سپتامبر)، ختافه (22 سپتامبر) و هم‌چنين ديدار ليگ قهرمانان اروپا مقابل گالاتاسراي (17 سپتامبر) را از دست مي‌دهد. او در حال حاضر تلاش مي‌کند در بازي مقابل الچه در تاريخ 25 سپتامبر يا در دربي مادريد مقابل اتلتيکو حاضر باشد.

کارلو آنچلوتي اکنون با از دست دادن مارسلو بايد از ميان آربلوا و فابيو کوئنترائو يک نفر را انتخاب کند. سرمربي ايتاليايي در ديدار پيش از فصل از آربلوا در پست دفاع چپ مقابل ميلان استفاده کرد. شايد دني کارواخال که تنها در يک بازي ریال در اين فصل به عنوان بازي‌کن اصلي به ميدان رفته است، پست دفاع راست را اشغال کند. در همين حال کوئنترائو که در ديدارهاي پيش از فصل تنها 182 دقيقه براي ریال به ميدان رفت، هنوز در رقابت‌هاي لاليگا براي اين تيم بازي نکرده است.

دیدگاه‌های شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *