يواخيم لوو با تيم ملي آلمان تمديد مي‌کند

سرمربي تيم ملي آلمان قصد دارد قرارداد خود را با تيم ملي اين کشور تا پايان سال 2016 تمديد کند. يواخيم لوو در سال 2004 به عنوان دستيار يورگن کلينزمن در تيم ملي آلمان مشغول به کار شد و پس از پايان جام جهاني 2006 به عنوان سرمربي جديد تيم ملي آلمان منصوب شد و از آن زمان به بعد آلمان را به يک تيم مدعي در جهان تبديل کرده است، هر‌چند هنوز نتوانسته است به انتظار 17 ساله‌ی اين کشور در قهرماني در يک تورنمت پايان دهد.

يواخيم لوو، سرمربي تيم ملي آلمان در گفت‌وگو با مجله‌ی کيکر گفت:‌ تاکنون صحبتي براي تمديد قرارداد با فدراسيون فوتبال آلمان نداشتم. مدير برنامه‌هاي من با فدراسيون فوتبال آلمان صحبت کرده است و احتمال دارد پس از جام جهاني 2014 نيز در تيم ملي آلمان باقي بمانم.

ولفگانگ نيرزباخ، ریيس فدراسيون فوتبال آلمان نيز درباره تمديد قرارداد يواخيم لو با تيم ملي آلمان گفت:‌ با او آشنا هستم. هر‌دو طرف خواسته‌هايي براي تمديد قرارداد دارند که اميدواريم به‌زودي برطرف شود تا لوو پس از جام جهاني 2014 نيز با ما باشد.

کيکر نوشت: در قرارداد يواخيم لوو با فدراسيون فوتبال آلمان بندي وجود دارد که اگر آلمان در جام جهاني 2014 عمل‌کرد دور از انتظاري داشته باشد ‌يا بتواند به قهرماني دست يابد، يواخيم لوو مي‌تواند از هدايت تيم ملي آلمان کنار رود. آلمان از زماني که توانست در جام ملت‌هاي اروپا به قهرماني دست يابد تاکنون نتوانسته است در يک تورنمت به قهرماني دست يابد.

دیدگاه‌های شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *