اوزيل: بايد قدم بعدي فوتبالم را بر مي‌داشتم

هافبک آلماني و جديد آرسنال اعلام کرد، بايد قدم بعدي دوران فوتبال خود را بر مي‌داشته است. مسعود اوزيل پس از شرکت در نخستين جلسه‌ی تمريني باشگاه آرسنال در کنفرانس‌ خبري‌ای شرکت کرد.‌هافبک پيشين ریال‌مادريد اعلام کرد، از اين که به آرسنال پيوسته، به خودش افتخار مي‌کند و از لوکاس پودولسکي و پر مرتساکر، دو هم‌تيمی‌آلماني خود در اين تيم به عنوان کساني نام برد که نقش‌ اساسي در آمدن او به شمال لندن داشته‌‌اند.

«احساس بسيار خوبي دارم. همه چيز در اين‌جا خوب است. مي‌دانم که اين تيم پيش‌رفت خواهد کرد و من هم از اين که عضوي از آن هستم به خودم مي‌بالم. از پودولسکي و مرتساکر در مورد آرسنال سوال کردم و همواره چيزهاي مثبتي شنيدم. دوران خوبي هم در ریال‌مادريد داشتم؛ اما مجبور بودم رو به جلو حرکت کنم و قدم بعدي دوران فوتبالم را بردارم. اکنون در قدرت‌مندترين ليگ فوتبال دنيا حضور دارم».

آرسنال هشت سال است که نتوانسته هيچ‌جامی‌را فتح کند. اوزيل در مورد پايان دادن به اين قحطي جام گفت: بدون شک مي‌توانيم براي رسيدن به عنوان قهرماني در ليگ بجنگيم. آرسنال يکي از بزرگ‌ترين باشگاه‌هاي فوتبال است. ديدارهاي زيادي از ليگ انگوليس را تماشا کرده‌ام. بازي‌ها خيلي فيزيکي برگزار مي‌شوند. خيلي از بازي‌کنان جوان به اين ليگ مي‌آيند و به بهترين بازي‌کنان فوتبال جهان بدل مي‌شوند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.