اتوئو: آن زمان مورينيو را نمي‌شناختم

مهاجم کامروني و جديد چلسي اعلام کرده زماني که آن حرف‌ها را زده به هيچ‌وجه مورينيو را نمي‌شناخته است. سامویل اتوئو که در فصل نقل‌و‌انتقال‌هاي تابستاني از آنژي ماخاچکالای روسيه به چلسي پيوست، پيش از اين به دليل اظهار نظرهاي جنجالي که در مورد باشگاه چلسي داشت مورد انتقاد قرار گرفته بود.

او در دوره پيش حضور مورينيو در چلسي اعلام کرده بود ترجيح مي‌دهد در روستاي محل تولدش بادام زميني بفروشد تا اين که براي تيم به درد نخوري مانند چلسي به ميدان برود. اتوئو اکنون اعلام کرده به چلسي نيامده، بلکه به تيمی‌آمده که بتواند زير نظر ژوزه مورينيو،‌ سرمربي پرتگالي اين تيم فعاليت کند؛ اما در هر‌حال قصد دارد صبحت‌هاي پيشين خود را به شکلي پاک کند.

«من در مورد ژوزه صحبت کردم نه چلسي. پيش از آن که ما در اينترميلان هم‌کاري کنيم،‌ هيچ‌شناختي از شخصيت مورينيو نداشتم و رابطه‌ی ما نيز به هيچ‌وجه خوب نبود. به خاطر دارم زماني هم اعلام کرده بودم هرگز در تيمی‌که ژوزه مورينيو هدايت آن را به دست دارد بازي نخواهم کرد؛ اما خدا مي‌خواست به من نشان دهد که اشتباه مي‌کرده‌ام. اکنون ژوزه دوست من است. اکنون افتخار من اين است که بار ديگر زير نظر مورينيو کار مي‌کنم و به يک تيم بزرگ پيوسته‌ام. مورينيو ايده‌هاي روشني دارد. او واضح صحبت مي‌کند که در فوتبال بسيار مهم است. بسيار صميمی‌است و خيلي رک حرف مي‌زند».

اتوئو ادامه داد: وقتي مي‌خواهم در مورد ژوزه حرف بزنم، نمي‌توانم فقط در مورد يک وجه از او صحبت کنم؛ زيرا او هم در داخل و هم در خارج از زمين بسيار عالي است. اين چيزي است که در کم‌تر مربي‌اي يافت مي‌شود. او يکي از بهترين‌ها است. وقتي ديدم که براي حضور در چلسي چانس دارم، همه‌چيز خيلي سريع پيش رفت. اکنون هم در اين تيم هستم.

دیدگاه‌های شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *