سرمربی جدید منچستر یونایتد

مویز: با رونی هیچ‌اختلافی ندارم

 

دیوید مویز، سرمربی منچستر یونایتد هرگونه شایعه مبنی بر وجود اختلاف بین او و وین رونی، ستاره‌ی این تیم را انکار کرد. او هم‌چنین بعد از بازی روز گذشته‌ی تیمش برابر ویگان در جام خیریه‌ی انگلستان مجددا تأیید کرد که وین رونی، مهاجم این تیم، فروشی نیست.

وی در این مورد اظهار داشت: «ما نمی‌خواهیم رونی را بفروشیم. من با وین در نیفتاده‌ام‌ و دلیل تمرین این چند‌روز او با تیم یونایتد این بود که خود این طور می‌خواست؛ زیرا دوست نداشت با بیرون در تماس باشد».

دیوید مویز در اولین بازی رسمی ‌خود به عنوان سرمربی منچستر یونایتد، موفق شد با نتیجه‌ای دور از انتظار (۲ بر ۱) ویگان را مغلوب کند. اما بیرون میدان هم، در کنفرانس خبری بعد از مسابقه (یک‌شنبه ۱۱ آگست) نشان داد که از تسلط کامل برخوردار است، درست انگار خود سر الکس فرگوسن سکان را در دست داشته باشد.

الکس فرگوسن در دوران ۲۸ ساله‌ی مربی‌گری‌اش در اولد ترافورد، به بسیاری از خبرنگاران مصاحبه نمی‌داد، مانع از انتشار خبر ده‌ها خبرنگار دیگر درباره‌ی تحولات و اخبار باشگاه شد و به مدت ۷ سال بی بی سی را تحریم کرده بود. روز پیش هم مویز نشانه‌هایی از بی‌حوصلگی مشابه آن‌چه سلف خود به آن شهرت داشت، در مقابل سوال‌های پی در پی خبرنگاران در ارتباط با آینده‌ی وین رونی نشان داد.

وین رونی که بازی دیروز برابر ویگان را به دلیل مصدومیت از ناحیه‌ی شانه از دست داد، طی چند‌روز گذاشته با تیم ذخیره‌های یونایتد تمرین کرد و همین موجب دامن زدن به شایعه‌هایی در مورد خروجش شد. اما مویز با تأکید بر موضع خود اعلام کرد علی‌رغم دو پیش‌نهاد چلسی برای رونی، وی از منچستر نخواهد رفت.

مویز در حالی که بر اعصاب خود کاملا تسلط داشت و بدون پرخاش‌گری گفت: «من دارم از صحبت کردن درباره‌ی رونی نهایت لذت را می‌برم؛ چون بسیاری از شما خبرنگاران در این مورد کاملا در اشتباهید». وی در مورد احتمال خرید بازی‌کن جدید نیز گفت: «امیدوارم این اتفاق رخ دهد. ما هر‌روز در تلاشیم و اگر ما فصل را با گرفتن آن‌چه می‌خواهیم به دست آوریم آغاز کنیم، خوش‌حال خواهیم بود».

با وجود تأکید مویز بر عدم خروج رونی، آینده‌ی این ستاره‌ی منچستر یونایتد و بازی‌کن برجسته که پیدا کردن جای‌گزینی برای او بسیار دشوار است، در طی هفته‌های آینده در صدر اخبار ورزشی قرار خواهد داشت.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.