دوشنبه ۱۷ جدی ۱۳۹۷

وزارت داخله: تاکنون ۵ نفر از افراد تحت پیگرد بازداشت شده‌اند

اطلاعات روز: وزارت داخله‌ی کشور اعلام کرده است که از شام روز یک‌شنبه (شانزدهم جدی) تاکنون پنج نفر از افراد تحت پیگرد وزارت داخله که به قضایای […]

اطلاعات روز: وزارت داخله‌ی کشور اعلام کرده است که از شام روز یک‌شنبه (شانزدهم جدی) تاکنون پنج نفر از افراد تحت پیگرد وزارت داخله که به قضایای مختلف جرمی متهم‌اند، به کمک مردم شناسایی و بازداشت شده‌اند.

نجیب دانش،‌ سخن‌گوی وزارت داخله امروز دوشنبه (هفدهم جدی) گفته است که دو نفر دیگر نیز خودشان را به پولیس تسلیم کرده‌اند.

وزارت داخله روز یک‌شنبه فهرست ۲۲۲ نفری افرادی که به قتل، دزدی،‌ اختطاف، راه‌زنی اخلال نظم عامه و… در شهر کابل متهم‌اند، را منتشر کرد. این وزارت از شهروندان کابل خواسته است که در مورد افشای هویت و مکان بودوباش مجرمان با پولیس همکاری کنند.

سخن‌گوی وزارت داخله همچنان گفته است که به‌زودی فهرست زورمندان «مافیایی» نیمه دولتی و سیاسی را که با استفاده از امکانات نظام به‌طور مستقیم یا غیرمستقیم نظم و امنیت عامه را اخلال کرده‌اند، نیز منتشر خواهد شد.

وزارت داخله در عین حال هشدار داده است: «از آن‌ها خواسته خواهد شد تا حساب خود را با وزارت امور داخله صاف بسازند. ورنه با استفاده از قدرت نرم پوليس حساب‌هاي بانکي شان مسدود و ميدان‌هاي هوايي بروي خود و خانواده‌هاي‌شان بسته خواهد شد.»

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of