سه شنبه ۲۱ حوت ۱۳۹۷

پنج عضو گروه طالبان در لغمان بازداشت شدند

ریاست عمومی امنیت ملی کشور امروز (سه‌شنبه، ۲۱ حوت) اعلام کرده است که پنج عضو گروه طالبان در یک عملیات نیروهای ویژه‌ی این ریاست در ولایت لغمان، بازداشت شده‌اند.

اطلاعات روز: ریاست عمومی امنیت ملی کشور امروز (سه‌شنبه، ۲۱ حوت) اعلام کرده است که پنج عضو گروه طالبان در یک عملیات نیروهای ویژه‌ی این ریاست در ولایت لغمان، بازداشت شده‌اند.

در اعلامیه‌ای که از سوی این ریاست به نشر رسیده، آمده است که این افراد به گونه‌ی مخفیانه، از اهداف عملیاتی نیروهای امنیتی به طالبان اطلاع می‌دادند.

در اعلامیه گفته شده که یکی از افراد بازداشت‌شده به نام عتیق‌الله فرزند عبدالله‌جان است که به عنوان نفوذی این گروه در چوکات سرباز پولیس محلی فعالیت می‌کرده است.

همچنان ریاست عمومی امنیت ملی کشور از دیگر افراد بازداشت‌شده، به نام‌های حضرت‌الله فرزند حشمت‌الله، دلاور فرزند امام جان، فیضان‌الله فرزند رحمت‌الله و فرمان‌الله فرزند خیرالله نام برده است.

این در حالی است که این ریاست روز دوشنبه (۲۰ حوت) نیز در اعلامیه‌ای گفته بود که سه عضو گروه طالبان، از جمله یک فرد استخباراتی و یک فرد نفوذی این گروه توسط نیروهای امنیت ملی از مربوطات ولایت بغلان بازداشت شده‌اند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of