سه شنبه ۲۰ سنبله ۱۳۹۷

حمله انتحاری در ننگرهار ۳۲ کشته و ۱۲۸ زخمی برجا گذاشت

اطلاعات روز: دفتر مطبوعاتی ولایت ننگرهار گفته است که حمله‌ی مرگبار انتحاری در منطقه‌ی مومند دره ولایت ننگرهار ۳۲ کشته و بیش از ۱۲۸ زخمی برجای گذاشته […]

اطلاعات روز: دفتر مطبوعاتی ولایت ننگرهار گفته است که حمله‌ی مرگبار انتحاری در منطقه‌ی مومند دره ولایت ننگرهار ۳۲ کشته و بیش از ۱۲۸ زخمی برجای گذاشته است.

در همین حال نجیب‌الله کامه‌وال، رییس صحت عامه ولایت ننگرهار به روزنامه اطلاعات روز گفته است که در حمله‌ی مرگبار انتحاری به گروهی از معترضان در شاهراه جلال‌آباد-تورخم ۳۰ تن کشته و ۱۰۸ تن دیگر زخمی شده‌اند.

این حمله‌ی انتحاری امروز سه‌شنبه (۲۰ سنبله) در میان معترضانی انجام شده است که در برابر یک زورگویی‌های یک فرمانده محلی پولیس در ولسوالی شینوار تظاهرات کرده بودند. این معترضان با برپایی خیمه‌ی تحصن بخشی از شاهراه جلال‌آباد-تورخم را مسدود کرده و خواهان برکناری این فرمانده محلی پولیس بودند.

عطاالله خوگیانی، سخنگوی والی ننگرهار گفته است که این حمله در میان معترضان رخ داده است. شاهدان عینی اما گفته‌اند که انفجار زمانی رخ داده است که غیرنظامیان، خبرنگاران و نیروهای امنیتی برای خودن نان چاشت داخل خیمه شده بودند. هنوز فرد یا گروهی مسوولیت این حمله را بر عهده نگرفته است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of