یکشنبه 11 قوس 1397

پولیس تخار: نوید خان‌آبادی پس از دو روز محاصره به نیروهای امنیتی تسلیم شد

اطلاعات روز: دفتر مطبوعاتی فرماندهی پولیس ولایت تخار تأیید می‌کند که نوید خان‌آبادی،‌ فرمانده نیروهای خیزش مردمی در ولسوالی خان‌آباد ولایت قندوز پس از دو روز محاصره […]

اطلاعات روز: دفتر مطبوعاتی فرماندهی پولیس ولایت تخار تأیید می‌کند که نوید خان‌آبادی،‌ فرمانده نیروهای خیزش مردمی در ولسوالی خان‌آباد ولایت قندوز پس از دو روز محاصره در شهر تالقان، به نیروهای امنیتی تسلیم شده است.

خلیل اسیر، سخن‌گوی فرماندهی پولیس تخار امروز یکشنبه (یازدهم قوس) به روزنامه اطلاعات روز گفت که نوید خان‌‌آبادی از روز جمعه به این طرف در شفاخانه مولانا در شهر تالقان در محاصره‌ی نیروهای امنیتی قرار داشت.

آقای اسیر گفت که نوید خان‌آبادی پس از بازداشت همراه با افراد و سلاح دست داشته‌ی شان به فرماندهی پولیس ولایت قندوز تسلیم داده شده است.

به گفته‌ی‌ او، نوید خان‌آبادی در ولایت تخار هیچ پرونده‌ی جرمی ندارد بلکه پولیس تخار بر اساس هدایتی که از مرکز برای بازداشت او صادر شده بود، در بازداشت او کمک کرده است.

نوید خان‌آبادی، فرمانده نیروهای خیزش مردمی در ولسوالی خان‌آباد قندوز به نقض حقوق بشر، آزار و اذیت مردم، داشتن افراد مسلح غیرمسوول و برهم زدن امنیت در قندوز متهم است.

نوید خان‌آبادی اما اتهام داشتن افراد مسلح غیرمسوول و آزار و اذیت مردم را رد کرده است.

اطلاع‌رسانی
به من اطلاع بده در صورتی که
guest
0 دیدگاه‌ها
Inline Feedbacks
View all comments