پنج شنبه ۱۵ قوس ۱۳۹۷

حادثه‌ی ترافیکی در شاهراه هرات-اسلام‌قلعه جان ۹ نفر را گرفت

اطلاعات روز: مسوولان محلی در ولایت هرات می‌گویند که ۹ نفر در یک حادثه‌ی ترافیکی در شاهراه هرات-اسلام‌قلعه جان باخته‌اند. جیلانی فرهاد، سخن‌گوی والی هرات امروز (پنج‌شنبه، […]

اطلاعات روز: مسوولان محلی در ولایت هرات می‌گویند که ۹ نفر در یک حادثه‌ی ترافیکی در شاهراه هرات-اسلام‌قلعه جان باخته‌اند.

جیلانی فرهاد، سخن‌گوی والی هرات امروز (پنج‌شنبه، ۱۵ قوس) به اطلاعات روز گفت که این رویداد در اثر برخورد دوموتر نوع کرولا در منطقه‌ی «روزنک» در مربوطات شاهراه هرات-اسلام‌قلعه رخ داده است.

او گفت که این حادثه حوالی ساعت ده صبح امروز رخ داده و تمامی کشته شدگان این رویداد جوانان اند. در میان کشته شدگان این رویداد شهردار ولسوالی کهسان هرات نیز شامل است.

در همین حال ابراهیم محمدی، مسوول هرات آمبولانس از انتقال اجساد قربانیان این رویداد به شفاخانه‌ی حوزه‌یی این ولایت خبر داده و به روزنامه اطلاعات روز می‌گوید که اجساد۹ نفر به این مرکز درمانی منتقل شده است.

سرعت بیش از حد و عدم رعایت قوانین ترافیکی از سوی رانندگان از دلایل حوادث ترافیکی در ولایت هرات خوانده می‌شود. حادثه‌ی ترافیکی امروز نیز یکی از مسیرهای پر رفت‌وآمد کشور رخ داده که در آن روزانه صدها موتر باربری و تیزرفتار عبور و مرور می‌کند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of