سه شنبه ۶ قوس ۱۳۹۷

۱۰ نفر در پیوند به قاچاق مواد مخدر به پنج تا ۲۰ سال زندان محکوم شدند

اطلاعات روز: مرکز عدلی و قضایی مبارزه با مسکرات و مواد مخدر اعلام کرده است که این مرکز در جریان یک هفته‌ی گذشته ۱۰ نفر را در […]

اطلاعات روز: مرکز عدلی و قضایی مبارزه با مسکرات و مواد مخدر اعلام کرده است که این مرکز در جریان یک هفته‌ی گذشته ۱۰ نفر را در پیوند به ۸ قضیه‌ی قاچاق مواد مخدر از پنج تا ۲۰ سال زندان محکوم کرده است.

مرکز عدلی و قضایی مبارزه با مواد مخدر در خبرنامه‌‌یی که منتشر کرده‌ از این افراد نام نبرده، اما گفته است که این ۱۰ نفر از سوی پولیس مبارزه علیه مسکرات و مواد مخدر در ارتباط به قاچاق بیش از ۳۳ کیلوگرام هرویین، ۴۰ کیلوگرام مورفین، بیش از ۸۸ کیلوگرام تریاک،‌ ۲۳۳ کیلوگرام چرس و بیش از یک کیلوگرام مت امفتامین یا شیشه بازداشت شده‌اند.

افزون بر این، در اعلامیه آمده است که پولیس مبارزه با مسکرات مواد مخدر سه نفر دیگر را در پیوند به پنج قضیه‌ی قاچاق مواد مخدر بازداشت و پرونده‌ی آن‌ها را به منظور رسیدگی به مرکز عدلی و قضایی مبارزه علیه مسکرات و مواد مخدر فرستاده است.

در اعلامیه‌ی این مرکز آمده‌است که از نزد این افراد، به طور مجموعی ۳۲۸ گرام هرویین،‌ ۱۳ هزار کیلوگرام چرس، ۱۶ تابلیت روان‌گردان (ک)، ۲۷۰ لیتر مشروبات الکولی،‌ مبلغ یک صد و ده هزار کلدار پاکستانی و چهار سیت تیلیفون همراه نیز به دست آمده است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of